درباره ما

2302.i518.003.S.m005.c13

شركت دیبا تایر گیتی با حدود دو دهه فعالیت مستمر و درخشان به عنوان پیشرو در زمینه تامین تایرهای مورد نیاز حمل و نقل كشور و مصرف كنندگان گرامی در بخش های PCR , TBR , OTR , SUV , LT شناخته شده است. این شركت به پشتوانه مدیران مجرب و تیم كارشناسان متخصص صنعت لاستیك به همراه نمایندگان وفادار و متعهد در سراسر ایران ضمن تلاش برای افزایش رضایت شما عزیزان، خود را ملزم می داند تا با ارایه خدمات پس از فروش متمایز، بتواند همواره در راستای خدمت رسانی بهتر گام بردارد.

لازم به ذكر است كه شركت دیبا تایر گیتی، ابتدا با برند mileking  فعالیت خود را آغاز نمود و به عنوان نماینده انحصاری این برند جزتامین کنندگان اصلی تایر در کشور میباشد و در جهت گسترش فعالیت خود با کارخانجات لاستیک سازی داخلی از جمله شرکت لاستیک دنا ، کویر تایر ، ایران تایر و بارز همکاری مینماید.

تایرهای وارداتی شرکت دیبا تایر گیتی درکارخانجات مختلف دنیا با بالاترین کیفیت و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردند و دارای استـاندارد‌های روز جهان از جمله E-MARK ، S2WR2 اروپا ، DOT آمریکا می باشند و تاییده سازمان ملی استاندارد ایران را نیز اخذ نموده اند و همچنین از پیشگامان کاهش انتشار کربن و توسعه محصولات سبز سازگار با محیط زیست به شمار می آیند.